Skup aut warszawa

Jako działalność (proszę podać nazwę) na lokalnym rynku w Warszawie działamy nieprzerwanie od ponad 12 lat. Prowadzimy przez całe 365 dni w roku skup aut powypadkowych w rozmaitym stanie technicznym. Kupujemy także pojazdy poruszające się po drodze na swoich siłach, jak i owe, jakie potrzeba do warsztatu całą drogę holować.

DLACZEGO TO WŁAŚNIE MY?

Pomagamy we wszelkich formalnościach, od wyrejestrowaniu, po sprzedaż samochodu nam.Zawsze oferujemy i płacimy najodpowiedniejszą cenę, oczywiście po zaakceptowaniu jej przez sprzedającego i jeszcze tego samego dnia roboczego. Funkcjonujemy uczciwie, nie na granicy przepisów ani przeciwko prawu. Ponadto posiadamy na niniejszą działalność wszelkie potrzebne zgody i nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenie spośród takiej branży.

W którym celu prowadzimy nieustający skup aut powypadkowych ?

Skupujemy:- w imieniu zleceniodawcy, który szuka konkretnego egzemplarza samochodu- spośród przeznaczeniem na dane części (niezbędnych do identycznych modeli aut),-z przeznaczeniem do kapitalnego remontu/ odrestaurowania i dalszej sprzedaży,-na wynajem, ale przed tym, po przygotowaniu kompletnego remontu,-do przetopienia i zezłomowania, w tym również odzysku spośród wnętrza auta dodatkowego surowców i szlachetnych metali-prowadzimy jeszcze skup aut powypadkowych zarejestrowanych za granicą, jak i te, jakie poruszające się codziennie po polskich drogach.

Zachęcamy serdecznie do kontaktu spośród nami, tudzież jeszcze życzymy szerokiej drogi.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 2 (ostatnio: 20.09.2021 14:30:45)

Podlinkuj wpis:

Related Post

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.